חדשות ועדכונים:
צור קשר  |  מפת האתר    מזרק מצוייראירויי 

  • בחדשות ערוץ 2
  • כתבה על שימור דם טבורי בערוץ 1
  • דם טבורי בחדשות ערוץ 10
  • 10-2

שיחה עם מומחים:
 בנק דם-טבורי בע"מ
יחל לפעול לאחר קבלת
  האישור הרגולטורי

1800-80-81-82
מענה אנושי 24 ש' ביממה
שירות לקוחות א'-ה' 9-20 ו' 9-13
 

הריון / היריון ולידה

הגרלת שימור דם טבורי חינם ל- 20 שנים:

ההתרגשות העצומה של הריון והשלכותיו אינה רק של שמחה אלא מלווה גם בחשש מהחוויה החדשה והבלתי נודעת ומהמחויבות המוטלת עלינו.

להורים, היריון הראשון צופן צפייה לתינוק הפעוט שיגיע לקן וישנה את חייכם. הריון אינו רק המבוא ללידתו של התינוק אלא גם ללידתם של הורים חדשים.

במהלך היריון, חבל הטבור משמש ערוץ התקשורת העיקרי בין האם לעובר ומחזור הדם בו ובשלייה משמש להעברת מזון וחמצן ולסילוק הרעלים וחוזר חלילה. דם טבורי נמצא עשיר בתאי גזע ראשוניים/פרימיטיביים בעלי יכולות רפואיות בלתי נתפסות.

תחום הריפוי באמצעות תאי גזה הינו אחד התחומים היותר נחקרים ברפואה, עם תגליות מפתיעות חדשות לבקרים . התחום נחשב ל"חם" ביותר ברפואה ו"הדבר-הבא".

בכל תקופת היריון, חולפת בראשנו אין ספור פעמים המחשבה והתפילה לתינוק בריא. עד הלידה, מידת ההשפעה שלנו על התממשות תפילה זאת מוגבלת למדי, ומתמצה באורח חיינו לו השלכה ישירה על העובר, מעצם היותו מחובר תרתי משמע לאם (אי צריכת סמים, בקרה על שתיית אלכוהול, וכו').

אך ככל שמתקדם ההריון ומתקרבת הלידה, מידת השפעתנו על עתידו ובריאותו הולכת וגדלה.

ההחלטות שאנו מקבלים הינן בחלקן החלטות שאינן קשורות ישירות אלינו אלא הן נעשות מתוקף היותנו אפוטרופסי התינוק ומקבלי ההחלטות בשמו.

חלק ניכר החלטות אלה הינו רצף של החלטות קטנות ומתמשכות והמאפשרות במקרים רבים חזרה ושינוי ההחלטה. יתר ההחלטות הינן בעלות אופי של חלון הזדמנות קצר וחד פעמי, נעדר יכולת חזרה, שינוי או חרטה.

החלטה כזאת היא ההחלטה אם לשמור בבנק דם טבורי או לא, את תאי הגזע מדם טבורי של התינוק. ההחלטה חייבת להתקבל במהלך ה- הריון עצמו ומימוש ההחלטה אפשרי רק מיד עם לידת התינוק. באם לא התקבלה ההחלטה זו מראש ? אין ניתן לנו להתחרט ולחזור בנו ולשנות את ההחלטה.

איסוף תאי גזע מדם טבורי אפשרי רק מיד לאחר לידת התינוק וניתוקו מחבל הטבור. איסוף שלא החל כך לא יוכל להתבצע והנוזל יקר הערך ירד לטמיון עם השלכת השלייה וחבל הטבור לאחר הלידה.

ההחלטה לאסוף דם טבורי היא למעשה ההחלטה המשמעותית הראשונה של התינוק והשלכותיה היא על בריאותו העתידית, לכל אורך חייו ואחריותנו כהורים לקבל את ההחלטה הנכונה בהקשר זה עבור התינוק ובריאותו.לראש הדף     הגרלת מנוי חינםהרשמה מקוונתצור קשרערכת מידע חינם

בקרו אותנו
דם טבורי בע"מ
דם - טבורי בע"מ מדוע כדאי לשמור
תעריפים ומסלולים
רפואת חידוש איברים
מאגר מידע
צור קשר
ערכת מידע חינםערכת מידע דם טבורי

הגרלת מנוי חינם/צור קשר

שם מלא
ת.לידה צפוי
בי"ח צפוי
נייד
מייל
תקנון
שלח
זוכים קודמים


דם טבורי   תאי גזע   תאי גזע טבוריים   בנק תאי גזע   איסוף דם טבורי   שימור דם טבורי   שמירת פרטיות   תנאי שימוש   מחשבון הריון   הריון ולידה   כניסת תקשורת   הערות לאתר

כל הזכויות שמורות © 2009 - דם טבורי בע"מ, רחוב הארד 7, רמת החייל, תל-אביב, ת.ד. 65151 תל-אביב 61650.
למידע על שירותנו חייגו חינם 1-800-80-81-82 או להזמנת ערכת מידע והרשמה חינם. פקס: 03-7521133

 מדוע דווקא דם-טבורי בע"מ?

· דם-טבורי בע"מ הוא הבנק החברתי הראשון בעולם, השייך ללקוחותיו, להם השליטה המוחלטת על המנות ועל עתידן.

· רק בדם-טבורי בע"מ איסוף רגיל, או האיסוף בשקית האקטיבית – 30% יותר תאי גזע (זמין מיידית) או סיטוג'ן – 68% יותר תאים (זמין החל מעוד כשנה).

· רק בדם-טבורי בע"מ ביטוח כלל-בריאות לפיצוי ללא תנאי לכל המשפחה הגרעינית במקרה שימוש במנה (בתהליך שפעול).

· רק בדם-טבורי בע"מ מערך העיבוד והשימור עצמיים ולא שירות של ספק חיצוני, גם אם הוא בי"ח (ר' סכסוך איכילוב-קריוסל).