הבנק החברתי הראשון בעולם
    מזרק מצוייראירויי 

  • בחדשות ערוץ 2
  • כתבה על שימור דם טבורי בערוץ 1
  • דם טבורי בחדשות ערוץ 10
  • 10-2

שיחה עם מומחים:
 בנק דם-טבורי בע"מ
יחל לפעול לאחר קבלת
  האישור הרגולטורי

1800-80-81-82
מענה אנושי 24 ש' ביממה
שירות לקוחות א'-ה' 9-20 ו' 9-13
 

ליקי שחם מביא דיווח: טיפול בתאי גזע לסוכרת

ליקי שחם מביא דיווח: טיפול בתאי גזע לסוכרת

היעד של טיפול בתאי גזע לסוכרת הוא לעצור בעד המערכות החיסוניות של המטופל מלהרוס את תאי הלבלב אשר מייצרים אינסולין. לאחר שטופלו עם תאי הגזע של עצמם, מטופלים מסוימים יכלו לחיות ללא הזרקות האינסולין שלהם. תוצאות מבטיחות בדומה הושגו אצל מטופלים עם סוכרת סוג 1 ו2, בכך שהוזרקו להם תאים שלהם לתוך עורק הלבלב.

סוכרת, מחלה כרונית המשפיעה על למעלה מ150 מיליון אנשים בעולם, מונעת מהגוף שלך מלהפוך את האוכל שלך לאנרגיה. במקום זאת גלוקוז נשאר בזרם הדם שלך, ואם נותרת ללא טיפול יכולה לגרום למגוון סיבוכים.

לפי ליקי שחם, דם טבורי בע"מ , ישנם שלושה סוגים של סוכרת: סוכרת סוג 1 – הסוג שמתחיל בילדות; סוכרת סוג 2 – הצורה הכי נפוצה של סוכרת; וסוכרת היריון אשר מופיעה במהלך ההיריון ובדרך כלל נעלמת לאחר הלידה. אחוז אנשים הסובלים מסוכרת סוג 2 עולה במהירות, עד לנקודה שבה סמכויות רפואיות רבות מתייחסים אליה בתור אפידמיה.

לפי ליקי שחם, דם טבורי בע"מ , הטיפול המדובר בתאי גזע, הוא אחד מעשרות מחלות וטיפולים הנחקרים במסגרת רפואת חידוש האיברים והריפוי התאי. מהיות תאי גזע שמקורם בדם טבורי בעלי יכולת התמיינות לסוגים שונים של תאי גוף, עשויים גם הם לשרת השתלות חידוש איברים.

מחקר תאי גזע אשר נעשה בברזיל על מטופלים חולי סוכרת סוג 1 הציג תוצאות מבטיחות מאוד. היעד של הטיפול הזה הוא לעצור מבעד המערכות החיסוניות של המטופל מלהרוס את תאי הלבלב אשר מייצרים אינסולין, אשר מסדיר ריכוזי סוכם בדם. לאחר שטופלו עם תאי הגזע שלהם, מטופלים מסוימים יכלו לחיות ללא הזרקות האינסולין שלהם. זו הפעם הראשונה שבה מטופלי סוג 1 יכלו לוותר על התלות שלהם באינסולין ממקורות חיצוניים. במקום אחר, תוצאות מבטיחות בדומה הושגו אצל מטופלים עם סוכרת סוג 1 ו2, בכך שהזריקו להם את אתי הגזע שלהם לתוך עורק הלבלב. מחקרים אחרים חוקרים אפשרויות טיפוליות בעזרת תאי גזע עובריים.

ליקי שחם – מומחה לתאי גזע, דם טבורי ובנקאות דם טבורי, מבעלי החברות האחיות - דם טבורי בע"מ וסיטוג'ן, ימשיך לעדכן את הגולשים בנושא תאי הגזע והדם הטבורי – בכלל, ורפואת חידוש איברים | רפואה התחדשותית | רפואה מחדשת | רפואה רגנרטיבית | Regenerative Medicine | Gene Therapy, העושה שימוש בתאי גזע שמקורם בדם טבורי ומקורותיהם האחרים - בפרט.

ליקי שחם, פיתח את טכנולוגיית ומכשיר הסיטוג'ן -הטכנולוגיה הראשונה בעולם באמצעותה ניתן לאסוף מספר תאי גזע מדם טבורי הגבוה משמעותית (בכ- 80%) שיכול לשרת גם:

·השתלות לחולים מבוגרים ולא רק בילדים כפי המצב עד היום.

·סדרות השתלות של רפואה רגנרטיבית / רפואת חידוש איברים, הדורשות מספר תאים גבוה.

·טיפול במספר מחלות שונות במהלך החיים.

בארץ, הטכנולוגיה זמינה ללקוחות דם טבורי בע"מ , בלבד.

 לראש הדף     הגרלת מנוי חינםהרשמה מקוונתצור קשרערכת מידע חינם

בקרו אותנו
דם טבורי בע"מ
דם - טבורי בע"מ מדוע כדאי לשמור
תעריפים ומסלולים
רפואת חידוש איברים
מאגר מידע
צור קשר
ערכת מידע חינםערכת מידע דם טבורי

הגרלת מנוי חינם/צור קשר

שם מלא
ת.לידה צפוי
בי"ח צפוי
נייד
מייל
תקנון
שלח
זוכים קודמים


דם טבורי   תאי גזע   תאי גזע טבוריים   בנק תאי גזע   איסוף דם טבורי   שימור דם טבורי   שמירת פרטיות   תנאי שימוש   מחשבון הריון   הריון ולידה   כניסת תקשורת   הערות לאתר

כל הזכויות שמורות © 2009 - דם טבורי בע"מ, רחוב הארד 7, רמת החייל, תל-אביב, ת.ד. 65151 תל-אביב 61650.
למידע על שירותנו חייגו חינם 1-800-80-81-82 או להזמנת ערכת מידע והרשמה חינם. פקס: 03-7521133

 מדוע דווקא דם-טבורי בע"מ?

· דם-טבורי בע"מ הוא הבנק החברתי הראשון בעולם, השייך ללקוחותיו, להם השליטה המוחלטת על המנות ועל עתידן.

· רק בדם-טבורי בע"מ איסוף רגיל, או האיסוף בשקית האקטיבית – 30% יותר תאי גזע (זמין מיידית) או סיטוג'ן – 68% יותר תאים (זמין החל מעוד כשנה).

· רק בדם-טבורי בע"מ ביטוח כלל-בריאות לפיצוי ללא תנאי לכל המשפחה הגרעינית במקרה שימוש במנה (בתהליך שפעול).

· רק בדם-טבורי בע"מ מערך העיבוד והשימור עצמיים ולא שירות של ספק חיצוני, גם אם הוא בי"ח (ר' סכסוך איכילוב-קריוסל).