חדשות ועדכונים:
צור קשר  |  מפת האתר    מזרק מצוייראירויי 

  • בחדשות ערוץ 2
  • כתבה על שימור דם טבורי בערוץ 1
  • דם טבורי בחדשות ערוץ 10
  • 10-2

שיחה עם מומחים:
 בנק דם-טבורי בע"מ
יחל לפעול לאחר קבלת
  האישור הרגולטורי

1800-80-81-82
מענה אנושי 24 ש' ביממה
שירות לקוחות א'-ה' 9-20 ו' 9-13
 

תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר

הסכמה
אנא קרא את תנאי השימוש הבאים בעיון רב. הסכם זה של תנאי השימוש ("ההסכם") הינו הסכם חוקי בינך לבין הבעלים והמפעיל ("הבעלים") של אתר אינטרנט זה ל
דם טבורי ("אתר האינטרנט"). ההסכם מגדיר את המושגים והתנאים שמהווים הרשאה לגישה ושימוש באתר האינטרנט, הכולל, ללא הגבלה, מאמרים, טקסט, תמונות, איורים, קבצי וידאו וקול, שירותי תוכנה והקוד ("התוכן"). ע"י גישה ושימוש באתר אינטרנט זה, הינך מביע את הסכמתך להיותך מחויב למושגים והתנאים של "ההסכם" הזה. באם אינך מקבל את המושגים והתנאים הנ"ל , אינך מורשה לגשת או לעשות שימוש באתר. באפשרות "הבעלים" לבצע שינויים ב"הסכם" זה בכל עת שהיא באמצעות עדכון פרסום זה. שימוש באתר לאחר פרסום השינויים הללו יתפרש כקבלה של התנאים המעודכנים. אנו ממליצים לבקר בעמוד זה באופן תקופתי ובכדי להתעדכן לגבי השינויים במידה וחלו ב"הסכם" זה.

לא יהווה ייעוץ רפואי
המידע המוצג באתר האינטרנט נועד למטרות אינפורמטיביות בלבד ואינו מהווה ייעוץ רפואי, אבחון מחלות, טיפול רפואי וכן איננו מתיימר להוות תחליף לכל אלה. תמיד בקש את ייעוצו של רופא או מגיש עזרה רפואית מוסמך אחר בהתייחס לכל מידע שנלקח מאתר אינטרנט הנ"ל או כל מצב רפואי שהינך מאמין כי יכול להיות רלוונטי עבורך או אדם אחר. לעולם אל תוותר או תדחה קבלת עזרה רפואית ממקור מוסמך בגלל מידע שלו נחשפת באתר אינטרנט זה. תמיד קבל ייעוץ מהרופא שלך או מגיש עזרה רפואית מוסמך אחר לפני התחלה בטיפול חדש, דיאטה או תוכנית אימונים. המידע שהתקבל מאתר אינטרנט הזה איננו ממצה ואיננו מכסה את כל המחלות, מכאובים, מצבים רפואיים וטיפול בהם.

מצבי חירום רפואיים
אל תעשה שימוש באתר אינטרנט זה במצבי חירום רפואיים. אם הינך נתון במצב חירום רפואי, פנה לרופא, מגיש עזרה רפואית אחר או מד"א באופן מיידי. בשום מקרה אל תנסה ריפוי עצמי המבוסס על תכנים שלהם נחשפת באתר אינטרנט זה.

לא יהווה מערכת יחסים רופא-מטופל
הצגת המידע באתר האינטרנט איננה מכוננת מערכת יחסים בין רופא למטופל בינך לבין "הבעלים" אין בכך כוונה לשידול של הפרטים להפוך למטופלים או לקוחות של "הבעלים" (או כל אחד מהרופאים באתר).

לא יהווה אישור
במידה ולא הוכרז אחרת, מעבר לשירות שימור דם טבורי, ה"בעלים" איננו מציע או מאשר כל מותג מסוים של מוצרים, שירותים או הליכים או מידע אחר אשר מופיע או יכול להיות שיפורסם ב"אתר האינטרנט".

דואר אלקטרוני
תקשורת בדואר האלקטרוני ידועה בחוסר הביטחון שמאפיין אותה, ה"בעלים" איננו שואף להשתמש ב"אתר אינטרנט" זה כאמצעי לתקשורת עם קהל לקוחותיו המחייבת אמצעי אבטחה ייחודיים. תקשורת בדואר האלקטרוני ביחס לנושאים ייחודיים אלה לא ייענו או יסווגו ככאלה שלא נקראו. באם ברצונך ליצור קשר עם ה"בעלים" ביחס לנושאים כאלה, נא עשה זאת באמצעות טלפון, פקס או דואר רגיל באופן שמפורט ב"אתר האינטרנט".

היעדר אחריות
"אתר האינטרנט" ו"התוכן" מסופקים "כמו שהם". בזמן שה"בעלים" משקיע מאמץ לספק מידע באופן מדויק, נכון ובזמן, ה"בעלים" איננו עוסק בייצוג, אחריות או אמנות, גלויים או סמויים, בהתייחס ל"אתר האינטרנט" ו"התוכן" כולל, ללא הגבלה, ללא ייצוג, אחריות או אמנה אשר (i ) "התוכן" אשר מכיל או הופך לנגיש ברחבי "אתר האינטרנט" או כל פרט(ים) הנגישים ב"אתר האינטרנט" יהיו בעלי אפיון סחיר ו/או מתאימים למטרה מסוימת, (ii ) "אתר האינטרנט" ו"התוכן" יהיו מדויקים, שלמים, עדכניים, מהימנים, מתאימים לזמנם וכן לכל מטרה מסוימת, (iii ) התפעול של "אתר האינטרנט" יהיה נטול הפרעות או שגיאות, (iv ) שגיאות או פגמים ב"אתר האינטרנט" או ב"התוכן", בהיותם תוצאות של טעות אנוש או מחשוב, יתוקנו לאלתר, (v ) "אתר האינטרנט" יהיה נטול וירוסים או מרכיבים מזיקים אחרים ו(vi ) ההתקשרויות מתוך ולתוך "אתר האינטרנט" תהיינה בטוחות ו/או מיורטות.
הינך מודע לכך ונותן את הסכמתך כי גישתך ל"אתר האינטרנט" ול"התוכן" הינם על אחריותך בלבד.

מגבלות האחריות
בשום מקרה לא יהיו ה"בעלים", אנשי המשרד, מנהלים, מעסיקים, סוכנים, נותני רישיונות, או יורשים/מוטבים מטעמם אחראים לנזק משום סוג שהוא כולל, ללא הגבלה, כל נזק ישיר, ייחודי, הקשור לענישה, מקרי או משמעותי, כולל, ללא הגבלה, כל אובדן או נזק באפיון של או בקשר להפסד רווח, פגיעה רפואית, פגיעה אישית, מוות בשגגה, אבחון מוטעה, טיפול לא נכון או כל אובדן אחר המתרחש בהקשר לשימוש, אי-שימוש או הסתמכות על "אתר האינטרנט" או על "התוכן", או חוסר יכולתך לעשות שימוש ב"אתר האינטרנט", ללא קשר לסיבה והיותו מופיע בחוזה (כולל הפרה בסיסית), עוולה (כולל רשלנות), או אחר. ההגבלה המוזכרת לעיל תיושם אף במקרה וה"בעלים" ידע או היה אמור להיות מודע לאפשרות להתרחשות הנזקים הנ"ל.
כמו כן, ה"בעלים" מוותר במפורש על כל וכל סוגי האחריות עבור מעשים, השמטות, או התנהגות כל משתמשי צד שלישי של "אתר האינטרנט" ("צד שלישי"). בשום מקרה שהוא לא יהיו ה"בעלים", הרופאים, אנשי המשרד, מנהלים, מעסיקים, סוכנים, נותני רישיונות, או יורשים/מוטבים מטעמם אחראים לכל פציעה, נזק, אובדן (כל נזק ישיר, ייחודי, הקשור לענישה, מקרי או משמעותי) או מחיר, שהתרחש בכל צורה בכלל כתוצאה מ(i ) מעשים, השמטות, או התנהגות של כל צד שלישי, ו(ii ) כל גישה, שימוש, הסתמכות על או חוסר יכולת לעשות שימוש בחומרים , תוכן, שירותים או סחורה בתוך או שהפכה לנגישה מתוך כל אתר האינטרנט המקושר ל- או מתוך "אתר האינטרנט", ללא קשר לסיבה והיותו מופיע בחוזה (כולל הפרה בסיסית), עוולה (כולל רשלנות), או אחר. ההגבלה המוזכרת לעיל תיושם אף במקרה וה"בעלים" ידע או היה אמור להיות מודע לאפשרות להתרחשות הנזקים הנ"ל ההגבלה המוזכרת לעיל תיושם אף במקרה וה"בעלים" ידע או היה אמור להיות מודע לאפשרות להתרחשות הנזקים הנ"ל ללא קשר לסיבה והיותו מופיע בחוזה (כולל הפרה בסיסית), עוולה (כולל רשלנות), או אחר.

פיצוי
הינך נותן הסכמתך לפצות, להגן ולשמור ללא כל נזק על ה"בעלים", הרופאים, אנשי המשרד, מנהלים, מעסיקים, סוכנים, נותני רישיונות, או יורשים/מוטבים מטעמם אחראים, מכל וכנגד כל תביעה, דרישה, אחריות, מחיר או עלויות מכל סוג, כולל, ללא הגבלה, חיובים עפ"י החוק ותשלומים, שהינם תוצאה ישירה או עקיפה מ (i ) הפרה של כל אחד מהמושגים והתנאים של "ההסכם" הנ"ל, (ii ) גישתך, שימוש, אי-שימוש הסתמכות על או חוסר יכולת לגשת או לעשות שימוש ב "אתר האינטרנט", "התוכן" או לכל אתר אינטרנט אשר "אתר האינטרנט" מקושר או מקושר מפעם לפעם או (iii ) שימושך ב, הסתמכותך על, פרסום, תקשורת, הפצה, העלאה או הורדה עבור כל דבר (כולל "התוכן") לתוך ומתוך "אתר האינטרנט".

זכויות יוצרים
"התוכן" הינו מוגן ע"י חוק זכויות היוצרים והינו רכושו של ה"בעלים" ומוטביו, או הצד אשר הוסמך להיות הספק של "התוכן". מלבד המוצג ברישיון המוגבל, כל שימוש ב"תוכן", כולל שינוי, מסירה, הצגה, הפצה, פרסום מחדש או ניצול אחר של "אתר האינטרנט" או "התוכן", בכללותו או בחלקו, הינו אסור בהחלט ללא הסכמה מקדימה בכתב מאת ה"בעלים" .

רישיון מוגבל
בכפוף למושגים ותנאים של "ההסכם", הינך מקבל בזאת רישיון מוגבל, לא ניתן להעברה ולא בלעדי, לגשת, לראות ולעשות שימוש ב "אתר האינטרנט" וב"תוכן" בשביל שימושך האישי ולא-מסחרי. הינך מקבל את הרישיון להוריד, לשמור ו/או להדפיס העתקים בודדים של פריטים הכוללים את "התוכן" לשימושך האישי ולא-מסחרי, בהינתן כי הינך מקפיד על כל הערות זכויות היוצרים ואחרות הנכללות בתוכן הנ"ל. אינך מורשה להעתיק ו/או לפרסם מחדש פריטים הנכללים בתוכן המקוון. הינך מתחייב לציית לכל הדרישות הנוספות בהתייחס לשימוש בכל תוכן ספציפי אשר יכול להופיע ב "אתר האינטרנט". במקרה של ניגוד בין התנאים של הרישיון ביחס לתוכן ספציפי ו"ההסכם" הנ"ל, תנאי הרישיון הספציפי הם אלה שיקבעו.

סימני מסחר
שמות, מילים, כותרות, סמלים מסחריים, עיצובים, גרפיקה, סימנים וסימני מסחר המוצגים ב "אתר האינטרנט" מרכיבים סימני מסחר רשומים ולא רשומים של ה"בעלים" או של צד שלישי. כאשר סימני מסחר מסוימים השייכים לצד שלישי יכולים להיות בשימוש ע"י ה"בעלים" ברישיון, הצגתם של סימני מסחר של צד שלישי ב "אתר האינטרנט" אינם באים להצביע על כל מערכת יחסים או רישיון בין ה"בעלים" לבין הבעלים של סימן המסחר או להניח כי ה"בעלים" אישר את הכלים, השירותים או העסקים של הבעלים של סימן המסחר המוזכר לעיל.

קישורים
"אתר האינטרנט" מכיל קישורים לאתרי אינטרנט של צד שלישי. קישורים אלה מסופקים לך מטעמי נוחות בלבד ולא כהסכמה מצד הבעלים של אתר האינטרנט של הצד השלישי ותוכנו. כל עוד לא הוכרז רשמית, ה"בעלים" איננו מפעיל שום אתר אינטרנט של צד שלישי המקושר ל "אתר האינטרנט" ואינו אחראי לתוכנו של אף אתר אינטרנט של צד שלישי, כולל ייצוג, אחריות ואמנה מכל סוג ביחס לאתר האינטרנט של הצד השלישי, כולל, ללא הגבלה, (i ) כל ייצוג, אחריות ואמנה ביחס לחוקיות, דיוק, מהימנות, שלמות, עדכניות, או התאמה של כל תוכן באתרי אינטרנט אלה השייכים לצד שלישי, (ii ) כל ייצוג, אחריות ואמנה ביחס למסחריות ו/או התאמה לתכלית מסוימת של כל אתר אינטרנט של הצד השלישי או חומרים, תוכן, תוכנה, סחורה, או שירותים הממוקמים ב- או נגשים דרך אתרי אינטרנט של צד שלישי מסוג זה, או (iii ) כל ייצוג, אחריות ואמנה לגבי התפעול של אתרי אינטרנט אלה השייכים לצד שלישי יהיו מוגנים מפני הפרעות או שגיאות,כי ההפרעות והשגיאות האלה באתרי אינטרנט של הצד השלישי יתוקנו, או שיהיו מוגנים בפני וירוסים או מרכיבים מזיקים אחרים.
כאשר ה"בעלים" מעודד קישורים ל"אתר האינטרנט", הוא איננו שואף להיות מקושר לאתרי אינטרנט של צד שלישי המכילים, המפרסמים והמעבירים כל מידע לא חוקי או מגונה מכל סוג, כולל, ללא הגבלה, (i ) כל תוכן המכיל או מעודד מעשה שעלול להוות עבירה פלילית, להוביל לאחריות אזרחית או מפרים חוקים ותקנות מקומיים, אזוריים וארציים, אשר יכולים לגרום או גורמים נזק לפועלו, פעולותיו, מהימנותו ושלמותו של ה"בעלים", או (ii ) כל אתר אינטרנט אשר מכיל, מפרסם או מעביר כל מידע או חומר אשר מהווה פגיעה בזכויות הציבור או הפרטיות, או אשר מוגן ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר או זכויות קניין אחרות. ה"בעלים" שומר לעצמו את הזכות לאסור או לסרב לקבל כל קישור לאתר אינטרנט , כולל, ללא הגבלה, כל קישור אשר מכיל או הופך לנגיש כל תוכן או מידע מסוג המוזכר לעיל, בכל עת. בזאת אתה מביע הסכמתך להסיר כל קישור שיכול להימצא אצלך ל "אתר האינטרנט" לפי דרישתו של ה"בעלים".

רישיון ובעלות על תוכנה
כל תכנה המובנית או ממוקמת ב"אתר האינטרנט", כולל, ללא הגבלה, כל סוגי קודי מחשב , כולל כל הקבצים ו/או תמונות הנכללים או המופעלים ע"י תכנה זו ("תכנה") הינם מוגנים ע"י זכויות יוצרים וכן ישנה סבירות להגנה ע"י זכויות אחרות. כל התוכנה הנ"ל הינה בבעלות ה"בעלים", מוטביו או הצד המוסמך ע"י הבעלים של תוכנה זו. ניתנת לך הרשות לגישה ושימוש בתוכנה המובנית והממוקמת ב"אתר האינטרנט", בכפוף ל(i ) המושגים והתנאים של "ההסכם" הזה, ו(ii ) כל התנאים הנוספים שחלים על אכיפה בדבר גישתך ושימוש תוכנה מסוג זה.
במידה ו"אתר האינטרנט" מספק תוכנה להורדה, במקרה ולא מוצע אחרת, הינך מורשה, בכפוף לתנאי "ההסכם" הנ"ל וכל המושגים והתנאים הספציפיים שיכולים להתייחס להורדה ושימוש בתוכנה מסוג זה, לקבל רישיון אישי, אשר לא ניתן להעברה, ושאיננו בלעדי ל(i ) להתקין ולהפעיל העתק אחד של התוכנה על מחשב שאינו מחשב-רשת לשימושך האישי והלא-מסחרי, ו(ii ) ולשכפל את התוכנה כנדרש באופן סביר במטרה להתקין, להפעיל ולשכפל העתקי גיבוי סבירים כפי שהדבר מותר לפי החוק.
מלבד המידה המותרת באופן גלוי ב"הסכם" הזה, אינך יכול (i ) להשתמש, לשכפל, לשנות, להתאים, לתרגם, להעלות, להוריד או להעביר את התוכנה בשלמותה או בחלקיה , (ii ) למכור, להשכיר, לשכור, לתת הרשאה, להעביר או לספק גישה לתוכנה בצורה אחרת, (iii ) לשנות, להסיר, לכסות סימנים מסחריים כלשהם או הודעות פרטיות הכלולים בתוכנה, ו/או (iv ) לפרק, לפצח, לחלץ, או להחליף את תכנון התוכנה, או לסייע בידי אחרים לעשות כן.
מלבד הרישיון המוגבל שניתן כאן, דבר מתכולת "אתר האינטרנט" לא יתפרש כמעניק לך זכות, קניין, עניין או רישיון אחר לתוכנה המובנית או המשולבת ב"אתר האינטרנט" או הניתנת להורדה מ"אתר האינטרנט" , כולל, ללא הגבלה, זכויות לקניין רוחני על התוכנה.
כל התוכנה המובנית או המשולבת לתוך "אתר האינטרנט" מסופקת "כמו שהיא", ללא ביטחונות מכל סוג, כן גלויות וכן סמויות, כולל, וללא הגבלה, כל אחריות לכך ש(i ) התוכנה הינה בעלת ערך מסחרי ו/או מתאימה לכל תכלית מוגדרת, (ii ) התוכנה תתאים לכל מפרט(ים) המתייחס(ים) לתוכנה, (iii ) כי התוכנה תהה נטולת מגרעות מוחשיות, (iv ) התוכנה לא תכיל וירוסים או מזהמים אחרים או (v ) התוכנה תעבד תאריכים או מידע הקשור לזמן ללא הפרעות, הפסקות חריגות או תעבד או תפעיל כל מידע הקשור לזמן.
כל הכלים והמחשבונים המוצגים ב"אתר האינטרנט" מסופקים לצרכים כלליים ולהמחשה בלבד. כלים ומחשבונים אלה אינם מהווים ייעוץ רפואי וכן אינם מהווים תחליף לעצה מרופא. אל לך לנהוג או להימנע מלנהוג בהתבסס על כל מידע המסופק ע"י כלי או מחשבון המוצג ב"אתר האינטרנט" הנ"ל.
הגנה
כל מידע שהתקבל או אשר נשלח ברשת האינטרנט באופן כללי אינו בטוח. אין ביכולתו של "הבעלים" להבטיח הגנה או סודיות של התקשורת מתוך ולתוך "אתר האינטרנט" . עם זאת, מובהר בזה כי רישום ופעולות כספיות המבוצעות באתר, נעשות תחת אבטחת SSL בדומיין מאובטח (https).

שינויים באתר האינטרנט
ל"בעלים" הזכות בכל זמן, ומפעם לפעם, לשנות או להפסיק, לתקופה קצובה או באופן קבוע, את פעילות "אתר האינטרנט" (או כל חלק בו) עם או ללא הודעה מוקדמת למשתמש."הבעלים" איננו מתחייב כלפיך או צד שלישי ביחס לכל שינוי, השהיה או הפסקת פעילות של "אתר האינטרנט" או כל חלק שבו.

איסור השימוש במקרה של ניגוד לחוק
השימוש ב"אתר האינטרנט" הנ"ל איננו מאושר בכל תחום שיפוט היכן ש"אתר האינטרנט" או כל חלק מ"התוכן" עלולים להפר חוקים או תקנות. הינך מסכים לא להיכנס או לעשות שימוש ב"אתר האינטרנט" בתחומי שיפוט הללו. הינך מסכים ליטול את האחריות ולהיענות לכל החוקים והתקנות המקובלים. כל הפרה של סעיף זה (או כל סעיף של "ההסכם" הנ"ל ) הינו על אחריותך בלבד.

דין וסמכות השיפוט
על תנאים אלה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. כל מחלקות שתתגלה בין הצדדים לרבות מחלוקת בקשר לשימוש ב"אתר האינטרנט" או בקשר לתנאי שימוש אלה תהיה נתונה לסמכות השיפוט הבלעדית של בית המשפט המוסמך עניינית בתל אביב.

כתב ויתור
כל הסכמה של "הבעלים" או ויתור על, הפרה של "ההסכם" הנ"ל אשר בו הינך מתחייב, באם בצורה גלויה או סמויה, איננו מציב הסכמה או ויתור על כל הפרה עוקבת או אחרת.

הפסקת שירות
ביכולתו של "הבעלים" ועל דעתו בלבד, לבטל או לסיים את הרשאתך לשימוש ב "אתר האינטרנט" הנ"ל או כל חלק שבו, בכל זמן נתון ללא הודעה מוקדמת. החל מרגע הפסקת השירות אינך מורשה יותר לגשת ל "אתר האינטרנט", או כל חלק ב "אתר האינטרנט" המושפע ע"י ביטול או הפסקת שירות זו. המגבלות שחלות עליך בהתחשב בחומרים שהורדו מ "אתר האינטרנט", כתב הויתור והגבלות האחריות אשר הוצגו ב"הסכם "זה קודם לכן, חלות גם אחרי סיום "ההסכם". "הבעלים" לא ישא באחריות כלשהי עבור הפסקת שירות זו.

אישור והסכמה
כניסתך לאתר תהווה אישור כי קראת בעיון את כל תנאי השימוש המפורטים לעיל, כי הם ברורים לך ומוסכמים על ידך, כי אין לך כל טענות ותביעות כנגד החברה והסכמתך לאמור בתנאי השימוש האמורים לעיל מהווה תנאי הכרחי לשימושך באתר.

טיב המידע
הנך מאשר ומצהיר כי ידוע לך שהאתר אינו אתר רשמי של מדינת ישראל ו/או של בתי החולים בישראל ו/או של קופות החולים, ו/או של ההסתדרות הרפואית בישראל והמידע באתר מופיע כפי שנאסף ע"י החברה ו/או נמסר לחברה. הגם שהחברה נקטה ונוקטת באמצעים סבירים לאמת את המידע המוצג באתר, אין באפשרות החברה להבטיח את נכונות ו/או שלמות המידע ו/או את הדיוק בהצגתו, ואין החברה מתחייבת לנכונות או שלמות המידע או דיוקו.
המידע המוצג אינו מידע רפואי, אינו בגדר חוות דעת רפואית, אבחנה ו/או המלצה לטיפול, ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ רפואי. כמו כן, האתר אינו מהווה אסמכתא לכשירות הרופאים ו/או המוסדות המוזכרים בו ליתן את השירות המוצע על ידם ואינו מהווה אסמכתא לרמת המקצועיות של הרופאים ו/או של בעלי המקצוע ו/או המוסדות ו/או הגופים המוזכרים באתר.

הבהרה משפטית של אתר
1. לאחר שקראתי בעיון את כל הפרטים המצוינים ברשומה אודותיי, ועדכנתי ו/או תיקנתי כל פרט שאינו מדויק ו/או מלא או שהיה שגוי.
2. הפרטים אודותיי, כפי שעודכנו על ידי, הנם נכונים ומדויקים, ולא מסרתי כל הצהרה ו/או פרט ו/או עובדה שאינם נכונים.
3. ידוע לי כי האחריות הבלעדית לנכונות הפרטים מוטלת עליי, כי האחריות הבלעדית לעדכון פרטיי מוטלת עליי, וכי אני לבדי אשא בכל נזק שנגרם מחמת מסירת פרטים שאינם נכונים מצדי.
4. ידוע לי כי ייתכן ויפלו טעויות ו/או שגיאות בנכונות הפרטים אודותיי, ואני פוטר בזאת את קבוצת יאיר חיים בע"מ, וכל מי מטעמה, מכל אחריות לכל נזק עקיף ו/או ישיר שייגרם מחמת טעות ו/או שגיאה ו/או השמטה של פרט כלשהו.
5. ידוע לי כי אני זכאי לבקש להוציא את פרטיי ממאגר המידע שבאתר, ובמקרה זה תוסר הרשומה אודותיי בתוך 3 ימי עסקים.

ההסכם
עד כאן מובא "ההסכם" בינך לבין "הבעלים" בהתייחס לגישתך ולשימושך ב "אתר האינטרנט".לראש הדף     הגרלת מנוי חינםהרשמה מקוונתצור קשרערכת מידע חינם

בקרו אותנו
דם טבורי בע"מ
דם - טבורי בע"מ מדוע כדאי לשמור
תעריפים ומסלולים
רפואת חידוש איברים
מאגר מידע
צור קשר
ערכת מידע חינםערכת מידע דם טבורי

הגרלת מנוי חינם/צור קשר

שם מלא
ת.לידה צפוי
בי"ח צפוי
נייד
מייל
תקנון
שלח
זוכים קודמים


דם טבורי   תאי גזע   תאי גזע טבוריים   בנק תאי גזע   איסוף דם טבורי   שימור דם טבורי   שמירת פרטיות   תנאי שימוש   מחשבון הריון   הריון ולידה   כניסת תקשורת   הערות לאתר

כל הזכויות שמורות © 2009 - דם טבורי בע"מ, רחוב הארד 7, רמת החייל, תל-אביב, ת.ד. 65151 תל-אביב 61650.
למידע על שירותנו חייגו חינם 1-800-80-81-82 או להזמנת ערכת מידע והרשמה חינם. פקס: 03-7521133

 מדוע דווקא דם-טבורי בע"מ?

· דם-טבורי בע"מ הוא הבנק החברתי הראשון בעולם, השייך ללקוחותיו, להם השליטה המוחלטת על המנות ועל עתידן.

· רק בדם-טבורי בע"מ איסוף רגיל, או האיסוף בשקית האקטיבית – 30% יותר תאי גזע (זמין מיידית) או סיטוג'ן – 68% יותר תאים (זמין החל מעוד כשנה).

· רק בדם-טבורי בע"מ ביטוח כלל-בריאות לפיצוי ללא תנאי לכל המשפחה הגרעינית במקרה שימוש במנה (בתהליך שפעול).

· רק בדם-טבורי בע"מ מערך העיבוד והשימור עצמיים ולא שירות של ספק חיצוני, גם אם הוא בי"ח (ר' סכסוך איכילוב-קריוסל).