חדשות ועדכונים:
צור קשר  |  מפת האתר    מזרק מצוייראירויי 

  • בחדשות ערוץ 2
  • כתבה על שימור דם טבורי בערוץ 1
  • דם טבורי בחדשות ערוץ 10
  • 10-2

שיחה עם מומחים:
 בנק דם-טבורי בע"מ
יחל לפעול לאחר קבלת
  האישור הרגולטורי

1800-80-81-82
מענה אנושי 24 ש' ביממה
שירות לקוחות א'-ה' 9-20 ו' 9-13
 

דם - טבורי בע"מ

דם טבורי בע"מ – רק אצלנו העולם שייך גם להורים...

מדע הרפואה פורץ עבורנו את גבולות הדמיון. חולים שנחשבו עד לא מזמן חשוכי מרפא זוכים בתקווה חדשה. אנחנו מסתכלים קדימה אל היום בו יהפכו שימור דם טבורי והשתלת תאי גזע לשגרה ויהיו הטיפול המיידי בהרבה מחלות וטראומות שכיום מעוררות בנו חשש כבד.

לכל פריצת דרך רפואית שותפים גם אלה העוזרים להמיר אותה לטיפול או שרות שניתן לקבל. זה ייעודה של חברת דם טבורי בע"מ בשיתוף פעולה אסטרטגי בלעדי עם חברת כלל בריאות – להפוך עבורכם את נפלאות מדע הרפואה לתקווה ממשית לחיים ארוכים ובריאים.

בדם טבורי בע"מ רותמים את העתיד עבור משפחות הבוחרות להשקיע בעתיד בריאותן. אנחנו מחויבים להתמחות ומקצוענות כדי שאתם, הלקוחות שלנו, תוכלו לזכות בשקט הנפשי לו זכו כל מי שבחרו לתת בנו אמון ולהפקיד בידינו את תאי הגזע של התינוקות שלהם.     

דם טבורי בע"מ הוא חוליה בשרשרת המכוונת להציל חיים ולכן אנחנו רואים לעצמנו חובה להצטיין ולפעול בהתאם לתקנים המחמירים ביותר. יש לנו את היכולת להוביל בכל מה שנדרש על-ידי שותפינו מעולם הרפואה, בהצעות העסקיות, בסגנון השיווק ובפעילות החינוכית. יש לנו את האומץ להוביל משום שאנחנו מבינים את האחריות שלנו כלפיכם.

                                                התמחות ומקצוענות זו גם הדרך שלנו לעשות עסקים.

מקצוענות ויושרה עסקית

ההתקשרות העסקית בינינו ממוקדת לצרכים וליכולות של כל משפחה ואין שתיים זהות. אנחנו מאמינים שעלינו לספק לכם מידע מובן, מקיף ולא מוטה אודות היתרונות שבשימור דם טבורי, התפתחות המחקר ויישומים קיימים.

לקחנו על עצמנו לפעול לפי התקנים העולמיים בתחום בנקאות הדם הטבורי ולא להיות חלק ממערכת של בית חולים ציבורי. בתי חולים מפעילים מערכת שיקולים מורכבת, מנוגדת אינטרסים ורבת ערוצים, בזמן שזכויות הלקוח אינן מעוגנות בנייר מחייב בינו לבנם. דם טבורי בע"מ מתמחה בתחום אחד וכל מערכות השיקולים שלנו מכוונות לרמה הגבוהה שדורשת האחריות שלנו כלפיכם.

מתוך ההתקדמות המהירה שלנו וההשקעה המקיפה בעתיד לקוחותינו, דם טבורי בע"מ הינה החברה היחידה לבנקאות דם טבורי בארץ העומדת בשלושת מדדי האיכות כפי שהוגדרו על ידי מנכ"לית הרשות להסמכת מעבדות במשרד התמ"ס.

מסלולי ההשקעה שאנחנו מציעים לכם מבוססים על בדיקה מתמשכת ואיתור ההזדמנויות הטובות ביותר. כל חלק בהצעה העסקית שלנו נבנה בשיתוף פעולה עם גופים כלכליים, משפטנים ואנשי ביטוח מהשורה הראשונה. לקחנו בחשבון גם את הצרכים המידיים שלכם במקרה שתזדקקו חלילה למנה הנמצאת בשימור, כדי שביום פקודה לא תעמדו בפני שוקת שבורה והוצאות שלא תוכלו לממן.

תשואה מקסימאלית להשקעה שלכם – רק אצלנו לא חשוב הגיל...

חזינו מראש את צוואר הבקבוק בתחום איסוף דם הטבור והשקענו במציאת פתרון. אין עוד בנק פרטי לשימור דם טבורי בעולם הקשור באמצעות סיטוג'ן – לפיתוח תהליך איסוף וערכה מהפכניים למיצוי מרבית הדם במערכת חבל הטבור והשלייה. ההמצאה הזו, שהיא עצמה פריצת דרך עולמית המשנה את תחום השתלות הדם הטבורי, מאפשרת לאסוף כמות תאי גזע מדם טבורי המספיקה גם למושתל מבוגר. עבור ההשקעה שלכם תקבלו בדם טבורי בע"מ תשואה שלא תקבלו בשום מקום אחר.

דם טבורי בע"מ דואג לתשואה מקסימלית להשקעה שלכם גם על ידי יצירת התנאים הפיזיים הטובים ביותר לשמירה על ערך וכמות תאי הגזע שנאספו. מנות התאים מאוחסנות בשקיות מוגנות בטכנולוגיה מתקדמת. שיגור הערכה למעבדה לאחר הלידה נעשה תוך ארבע שעות מהלידה, פחות מהמוכתב על-ידי התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר, כדי לשמר את מרבית התאים שנאספו. דם טבורי בע"מ מאפשר גם פיצול גיאוגרפי של המנה כדי להבטיח את חלקיה במקרה של נזקי טבע, שריפה או מלחמה.

שירות מקצועי בשפה שלכם

עולם הרפואה משתמש בשפה מקצועית שאינה תמיד מובנת לכולנו. אנחנו רואים חשיבות גדולה בהבהרת המידע הנוגע לאיסוף ושימור דם טבורי ולהשתלת תאי גזע ובמתן מענה לכל שאלה הנוגעת לתחום. בנוסף, אנחנו מחויבים לקידום מודעות הציבור לחשיבות שימור דם טבורי ומשקיעים בפעילויות חינוכיות המקרבות את הציבור אל עתיד הרפואה.

פורטל האינטרנט של דם טבורי בע"מ הוא המקיף מסוגו בכל הקשור לתכנים ומידע לציבור, מאפשר הרשמה מקוונת והעברת נתונים מהשטח למערכת המחשוב המרכזית של הבנק ומאובטח ברמת האבטחה הגבוהה ביותר לשמירה על סודיות ופרטיות.

דם טבורי בע"מ פועל ללא הרף למיצוי נפלאות מדע הרפואה לתקווה ממשית לחיים ארוכים ובריאים. אנחנו משקיעים ביצירת מסגרת לקשר שבין חוד החנית של המחקר, אנשי המקצוע ומשפחות הבוחרות להאמין בקדמה.

 האחריות לעתיד שלכם היא הסיבה למצוינות שלנולראש הדף     הגרלת מנוי חינםהרשמה מקוונתצור קשרערכת מידע חינם

בקרו אותנו
דם טבורי בע"מ
דם - טבורי בע"מ מדוע כדאי לשמור
תעריפים ומסלולים
רפואת חידוש איברים
מאגר מידע
צור קשר
ערכת מידע חינםערכת מידע דם טבורי

הגרלת מנוי חינם/צור קשר

שם מלא
ת.לידה צפוי
בי"ח צפוי
נייד
מייל
תקנון
שלח
זוכים קודמים


דם טבורי   תאי גזע   תאי גזע טבוריים   בנק תאי גזע   איסוף דם טבורי   שימור דם טבורי   שמירת פרטיות   תנאי שימוש   מחשבון הריון   הריון ולידה   כניסת תקשורת   הערות לאתר

כל הזכויות שמורות © 2009 - דם טבורי בע"מ, רחוב הארד 7, רמת החייל, תל-אביב, ת.ד. 65151 תל-אביב 61650.
למידע על שירותנו חייגו חינם 1-800-80-81-82 או להזמנת ערכת מידע והרשמה חינם. פקס: 03-7521133

 מדוע דווקא דם-טבורי בע"מ?

· דם-טבורי בע"מ הוא הבנק החברתי הראשון בעולם, השייך ללקוחותיו, להם השליטה המוחלטת על המנות ועל עתידן.

· רק בדם-טבורי בע"מ איסוף רגיל, או האיסוף בשקית האקטיבית – 30% יותר תאי גזע (זמין מיידית) או סיטוג'ן – 68% יותר תאים (זמין החל מעוד כשנה).

· רק בדם-טבורי בע"מ ביטוח כלל-בריאות לפיצוי ללא תנאי לכל המשפחה הגרעינית במקרה שימוש במנה (בתהליך שפעול).

· רק בדם-טבורי בע"מ מערך העיבוד והשימור עצמיים ולא שירות של ספק חיצוני, גם אם הוא בי"ח (ר' סכסוך איכילוב-קריוסל).